Czy Pomijasz Niektóre Posiłki I Zamiast Chudnąć Przybierasz Na Wadze?

by Oliwias on May 15, 2012

śniadanie a odchudzanieKobiety nie mają pojęcia o odchudzaniu. Cały czas wydaje im się, że jedynym sposobem jest ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Zastanawiałaś się, jak próbują tego dokonać? Po prostu nie jedzą pewnych posiłków. Najczęściej odmawiają sobie śniadania. Przecież to najważniejszy posiłek dnia.

Wiesz, dlaczego? Bo to on wyznacza dalszy bieg dnia. Decyduje co i w jakich ilościach zjesz aż do wieczora.

Jeśli Twój pierwszy posiłek będzie zdrowy i smaczny, to przez resztę dnia będziesz się starała jeść w ten sam sposób, żeby nie popsuć tego w jaki sposób się odżywiasz.

Natomiast jeśli zaczniesz dzień od Fast Fooda, to będzie Ci obojętnie co zjesz później. Dojdziesz do wniosku, ze dzisiaj i tak już jadłaś niezdrowo, więc zaczniesz się starać od jutra.
W końcu wpadniesz w błędne koło i każdego dnia będziesz zaczynała dietę od jutra.

Poza tym regularne posiłki sprawią, że będziesz syta. Dzięki temu o dojadaniu nie będzie mowy. Cały Twój plan żywnościowy stanie się przemyślany.

Pewnie teraz zastanawiasz się, co to wszystko ma wspólnego z pomijaniem posiłków.

Już Ci to wszystko wyjaśniam.

Jeśli chcesz poznać wszystkie tajniki odchudzania, to możesz się zapisać na listę VIP. Gwarantuje Ci, że ta usługa jest całkowicie darmowa. Jeśli się zapiszesz, to co kilka dni będziesz dostawała porady dotyczące odchudzania, które są niedostępne dla innych.

Tak naprawdę kluczem do szczupłej sylwetki jest prawidłowe funkcjonowanie Twojego metabolizmu.

To on decyduje o tym, czy chudniesz, czy tyjesz. Właśnie dlatego powinnaś go sobie prawidłowo ustawić. Ale żeby tego dokonać, to konieczne jest jedzenie 5 posiłków dziennie a nie trzech dużych.

Jeśli zaczniesz regularnie pomijać jakiś posiłek, to rozregulujesz swój metabolizm i nabawisz się problemów z wagą.

To doprowadzi do tego, ze nawet jeśli będziesz jadła mało, to cały czas będziesz przybierała na wadze.

Jeśli wcześniej miałaś problem żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, to teraz przynajmniej wiesz dlaczego. Pomijanie posiłku sprawia, że Twój metabolizm zaczyna zwalniać. Im więcej posiłków pominiesz tym wolniejsza jest Twoja przemiana materii. A to prowadzi do bardzo szybkiego przybierania na wadze.

Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe, ze jedzenie 5 posiłków dnia pomoże Ci schudnąć?

Tak naprawdę spalasz kalorie nawet wtedy, kiedy śpisz. Jeśli będziesz jadła 3 posiłki zamiast pięciu, to Twój metabolizm zwolni i będziesz spalała mniej kalorii. Wtedy będzie Ci się odkładało więcej tłuszczu i szybko przytyjesz.

Jeśli się wcześniej głodziłaś i nie udało Ci się schudnąć, to nie powinnaś się tego wstydzić. Ja też miałam taki etap w swoim życiu. Ważyłam sie dwa razy dziennie i nie mogłam zrozumieć, dlaczego nie schudnę ani grama.

Było mi wtedy bardzo źle. Nie miałam na nic energii i ciągle bolała mnie głowa. Cały czas byłam załamana, że nie mogę zapanować nad swoją wagę i schudnąć chociaż trochę.

Większość ludzi nie ma pojęcia dlaczego mimo takiego wysiłku nie udaje im się schudnąć.

Przecież nie ma w tym w ogóle logiki, więc nie ma się co dziwić.

Ale nie wiem, czy wiesz, ale odchudzanie w ogóle nie kieruje się prawami logiki. Jeśli będziesz się starała myśleć racjonalnie, to na pewno nie uda Ci się zrzucić zbędnych kilogramów.

Wobec tego, nigdy nie pomijaj posiłków, bo to na pewno Ci w niczym nie pomoże.

Teraz Twoim celem powinno być przyspieszenie metabolizmu. Pomijaniem posiłków na pewno Ci w tym nie pomoże, wobec tego musisz regularnie jeść.

To jest jak z ćwiczeniami. Nie osiągniesz niczego jeśli będziesz trenowała pięć godzin kilka razy w miesiącu.

Nie tylko nic nie uda Ci sie zdziałać, ale dodatkowo sobie zaszkodzisz.

A z drugiej strony jeśli będziesz ćwiczyła 20 minut dziennie, to uda Ci się coś osiągnąć?

Oczywiście, że tak.

Wobec tego, nigdy bez względu na wszystko nie powinnaś pomijać żadnego posiłku.

Ten sposób odchudzania pomoże Ci wreszcie spełnić Twoje marzenie o szczupłej sylwetce. Uda Ci się to osiągnąć nawet jeśli wcześniej miałaś problemy ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. Teraz nareszcie będziesz mogła nosić swój wymarzony rozmiar i czuć się w nim dobrze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o odchudzaniu, to musisz przeczytać moją książkę.

Dzięki mojej książce dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci schudnąć. Raz na zawsze pozbędziesz się problemów z wagą i będziesz kochała siebie i swoje ciało. A to wszystko za sprawą jednej książki. Naprawdę warto ją przeczytać, bo dzięki niej wreszcie uda Ci się osiągnąć figurę o jakiej zawsze marzyłaś.

zdrowe jedzenie