Czy Tabletki Na Odchudzanie Pomagają Zrzucić Zbędne Kilogramy?

by Oliwias on May 15, 2012

tabletki na odchudzanieWiele kobiet bierze tabletki odchudzające, bo wydaje im się oczywiste, że dzięki nim będą miały szczupłą sylwetkę. Ale, czy naprawdę tak jest? Czy takie tabletki naprawdę mogą pomóc w problemach z nadwagą, czy to zwykłe kłamstwo producentów?

Kiedy coś nam dolega bierzemy tabletkę albo na ból głowy albo na przeziębienie. Takie myślenie wydaje nam się logiczne, dlatego kiedy mam problemy z wagą, to też sięgamy po jakiś suplement diety.

Cały czas myślimy, że tabletki są najlepszym rozwiązaniem na wszelkie nasze dolegliwości. Bierzemy ja zawsze wtedy, kiedy czujemy, że coś jest z nami nie tak.

Znam tysiące kobiet, które próbują schudnąć dzięki tabletkom odchudzającym.
Niestety wiele takich kapsułek zawiera składniki, które szkodzą naszemu organizmowi. Wówczas efekt jest taki, że nie schudniemy a dodatkowo zabawimy się problemów zdrowotnych.

Często na opakowaniach tabletek możemy przeczytać następujące slogany:

„Weź jedną tabletkę a zobaczysz natychmiastowe efekty”

„Od dzisiaj nie musisz się głodzić. Wystarczy, że będziesz jadła te tabletki przez miesiąc a schudniesz 10 kg”

„Od dzisiaj nie musisz planować swojej diety, nasze tabletki zrobią to za Ciebie” bla, bla, bla.

Tak naprawdę większość z tych tabletek wcale nie wspomaga procesu odchudzania. Są produkowane tylko po to, żeby dać zarobić firmom farmaceutycznym.

Ja kiedyś wypróbowałam chyba wszystkie rodzaje tabletek odchudzających. Zawiodłam się, bo nie widziałam najmniejszych rezultatów.

Jadłam tysiące leków i nic nie przynosiło efektów. Dopiero po kilku latach trafiłam na jeden specyfik na odchudzanie, który naprawdę dawał oszałamiające efekty. Po tylu latach poszukiwań udało mi się znaleźć coś skutecznego.

Niestety moje szczęście nie trwało zbyt długo. Jak tylko przestałam brać tabletki od razy przytyłam z powrotem.

Pewnie teraz chciałabyś mi zadać pytanie, dlaczego tabletki na odchudzanie w ogóle nie działają?

Wszystko dlatego, że nawet jeśli tabletki pozwolą Ci schudnąć, to i tak nie utrzymasz tego efektu na dłuższy czas. Jak tylko przestaniesz je brać, to szybko wrócisz do starej wagi.

Niestety od wielu tabletek uzależniamy się też emocjonalnie. Kiedy musimy ja przestać brać zaczynamy popadać w depresję.

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego?

Bo tabletki na odchudzanie tak naprawdę wpływają na nasze samopoczucie. To za pomocą naszych emocji próbują zmienić nasze nawyki żywieniowe.

Efekty uboczne po zażywaniu tabletek są różne. Zależy od tego jakie zażywałaś. Mogą się utrzymywać tylko przez kilka dni, ale również przez kilka miesięcy. Niestety wielu producentów zapomina umieścić na opakowaniu informacji o ewentualnych efektach ubocznych.

Pewnie teraz chciałabyś wiedzieć, jakie efekty uboczne mogą wywoływać takie tabletki. Właśnie teraz chciałam Ci o tym opowiedzieć.

Możesz być po nich nerwowa, niespokojna, mieć problemy z zasypianiem, być zmęczona, nadpobudliwa, mieć zaburzenia rytmu serca, dostać zawału, biegunki, wymiotów, problemy z miesiączką, gorączkę i wiele innych.

Chciałabym Cię teraz o coś zapytać. Czy warto narażać swoje zdrowie, na coś takiego?

Jeśli zadałabyś mi to pytanie kilka lat temu, to pewnie zarzekałabym się, że warto narazić swoje zdrowie, jeśli tylko uda mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Teraz zapytam cię o to samo w inny sposób.

Czy warto narażać swoje zdrowie na takie efektu uboczne mając świadomość, że najprawdopodobniej nie uda Ci się schudnąć?

Oczywiście, że nie! I tak samo powinnaś odpowiedzieć za pierwszym razem.

To tak samo wygląda, jak byś miała płacić za tabletkę, która w niczym nie pomaga, tylko wywołuje biegunkę albo wymioty.

Bez sensu jest wydawać pieniądze i narażać swoje zdrowie, wiedząc, że specyfik nie da żadnych efektów i nie zrzucimy nawet jednego kilograma.

Jeśli czujesz się tak, jak być czytała o sobie samej, to nie martw się. Ja też kiedyś taka byłam i przeszłam dokładnie przez to samo.

Chciałabym teraz porozmawiać z Tobą o tabletkach na odchudzanie, które jednak dają jakieś efekty.

One działają na takiej zasadzie, że hamują Twój apetyt, dlatego jesz mniej i chudniesz. Ale tak naprawdę powodują coś gorszego. Rozregulowują Twój metabolizm i kiedy kończysz brać tabletki twój organizm zaczyna świrować.

Podczas brania tabletek metabolizm przyspiesza i dlatego zaczynasz chudnąć. Ale w momencie, kiedy przestajesz brać tabletki przemiana materii wraca do starego rytmu i Twoja waga również. Fundujesz swojemu organizmowi huśtawkę, która tak naprawdę nie przynosi Ci żadnych korzyści.

Pewnie się zastanawiasz, co powinnaś zrobić w takiej sytuacji.

Przez wszystkim nigdy nie bierz tabletek na odchudzanie. One Ci nie pomogą. W najlepszym wypadku stracisz trochę kasy a w najgorszym zdrowie. Nie warto ryzykować tak dużo, wiedząc że i tak nie uda Ci się schudnąć.

Jeśli obecnie jesteś w trakcie brania tabletek i nie chcesz ich odstawić, to zachęcam Cię żebyś uważnie przeczytała ulotkę. No i przede wszystkim nigdy nie bierz więcej niż jest określone w ulotce. Możesz sobie tylko zaszkodzić.

Czasami kobiety biorą więcej tabletek myśląc, że szybciej schudną. Nawet nie zdają sobie sprawy z tego w jakie niebezpieczeństwo się pakują.

Jeśli nie chcesz przestać brać tabletek, to chociaż nie przekraczaj dozwolonej dawki. No i bierz je tylko tak długo jak pozwala na to ulotka. Jeśli będziesz przesadzała, to może się to źle dla Ciebie skończyć.

Wiem, że ciężko mi będzie do czegokolwiek Cię przekonać. Sama kiedyś stosowałam tabletki i nikt nie był w stanie namówić mnie na ich odstawienie. Czasami dochodził do mnie głos rozsądku, ze powinnam przestać brać, ale cały czas miałam nadzieje, że uda mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Ja poświęciłam wiele czasu i pieniędzy oraz dużo wycierpiałam zanim udało mi się osiągnąć wymarzoną wagę. Trwało to bardzo długo, ale teraz jestem z siebie dumna. Nareszcie czuje się dobrze w swoim ciele.

Jeśli chciałabyś się czuć piękna tak samo jak ja, to myślę, że jestem w stanie Ci pomóc. No oczywiście tylko wtedy, kiedy jesteś na to gotowa. Mogę Ci powiedzieć, co zrobić żeby schudnąć 10 kg w ciągu 30 dni i to bez żadnych środków na odchudzanie.

Napisałam książkę pt.: „Jak schudnąć 10 kg”. W niej powiem Ci co zrobić krok po kroku żeby wreszcie schudnąć i poczuć się piękną i zgrabną kobietą. Nareszcie będziesz mogła się ubierać w to co zechcesz i nie będziesz się krępowała, że gdzieś widać Ci wałeczki tłuszczu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, to kliknij w link poniżej:

książka na nadwagę