Polityka Prywatności

Zastrzegam sobie prawo do zmian w polityce prywatności w każdej chwili.

Zmiany które mogą zostać wprowadzone nie zmienią faktu że Twoje dane osobowe zawsze będą pewne i nigdy ich nie udostępnię lub nie sprzedam firmom e celach komercyjnych.

Jeśli nie akceptujesz polityki prywatności to proszę nie korzystaj z serwisów na stronie http://www.jakszybkoschudnac.biz.pl/

W każdej chwili będziesz mogła usunąć swoję Imię oraz email z bazy danych. Kiedy tylko będziesz chciała zrezygnować z otrzymywaniu newslettara to będziesz mogła się bez problemu wypisać.

Każdy email zawiera link wypisujący się z listy. Wystarczy że klikniesz na ten link i zostaniesz automatycznie wypisana z listy.

Twoje dane są mi potrzebne jedynie w celach kontaktowych oraz w celach wysyłania Ci cennych informacji oraz porad na temat odchudzania.

Twój adres email jest chroniony i nie musisz się martwić że zostanie oddany w niewłaściwe ręce.

To się NIGDY nie stanie.  Twoje prawa prywatności zawsze będą szanowane.

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom na mojej liście. Zapisując się na ten newsletter zgadzasz się na ich przyjmowanie.

Strona http://www.jakszybkoschudnac.biz.pl/ nie jest dla osób poniżej 18 roku życia.  Jeśli nie więc nie masz ukończonych 18 lat to uprzejmie proszę Cię o opuszczenie strony.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie korzystaj z moich usług.

Wszystkie linki do innych stron internetowych są udostępnianie z celów dogodności. Nie ponoszę dlatego żadnej odpowiedzialności za zawartość na tych stronach.

Nie popieram oraz nie reklamuję tych stron w żaden sposób.

Wyłączenie Odpowiedzialności 

Treści zawartej na stronie http://www.jakszybkoschudnac.biz.pl/ są pisane na podstawie moich własnych doświadczeń. Są to innymi słowy moje własne opinie i poglądy.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wtórne w podejmowanych działaniach, o rodzaju prawnym, finansowym lub w inny sposób przez każdego i wszystkich czytelników tego materiału.  Nikt inny poza Tobą jest odpowiedzialny za Twoje działania

Wszystkie informacje które znajdziesz na tej stronie mają charakter rozrywkowy i nie powinnaś traktować tego materiału jako profesjonalne porady.

Wszystkie pytania związane z polityką prywatności możesz kierować tutaj: kontakt