O Nas – Kim Jestem I Jak Mogę Ci Pomóc W Odchudzaniu?

Cześć!

Chciałabym się z Tobą zapoznać i powiedzieć Ci kilka słów o sobie.

Zastanawiasz się na pewno kim jestem.

Jestem zwykłą kobietą, która jakiś czas temu miała poważne problemy z nadwagą. Pewnego dnia postanowiłam, że zrobię dosłownie wszystko żeby wreszcie mieć szczupłą sylwetkę i zmieścić się w wymarzony rozmiar. Chciałam po prostu odzyskać szczęście, które jakiś czas temu utraciłam.

Nie chcę Ci opowiadać całego swojego życiorysu, ale mogę Ci powiedzieć, że 10 lat temu miałam bardzo trudny okres w swoim życiu. Straciłam pracę, później nie mogłam się dogadać z mężem no i zaczęły się poważne problemy finansowe. Nie umiałam sobie z tym wszystkim poradzić i przez to przytyłam 20 kilogramów.

Pewnego dnia coś we mnie pękło, Postanowiłam, że zrobię wszystko żeby wreszcie schudnąć. Byłam na tyle zdesperowana, że nie było dla mnie rzeczy niemożliwych.

Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że odchudzanie jest aż takie trudne. Na początku miałam dużo energii. Czytałam wszystkie książki o odchudzaniu, jakie mi tylko wpadły w ręce. Chodziłam na spotkania ludzi, którzy motywowali się w zrzucaniu zbędnych kilogramów  i udzielałam się na forach poświęconych właśnie tej tematyce. W międzyczasie próbowałam wszystkich metod jakie udało mi się znaleźć.

Próbowałam dosłownie wszystkiego, ale nic mi nie pomagało. Popadłam w depresje, czułam się brzydka, nieakceptowana i nie widziałam w niczym sensu. Moje życie stało się bezbarwne.

Pewnego dnia postanowiłam wspomóc swoje odchudzanie tabletkami odchudzającymi. Wypróbowałam ponad 20 rodzajów tabletek i żadne na mnie nie działały. Nic mi nie pomagało. Nie tylko nie schudłam, ale również fizycznie czułam się okropnie. Bolała mnie głowa, miałam wysokie ciśnienie, kręciło mi się w głowie i ciągle czułam się zmęczona. Nic mi się nie chciało. W trakcie brania tych tabletek moje zdrowie było w opłakanym stanie.

Po dwóch latach doszłam do wniosku, ze branie tych tabletek nie ma żadnego sensu.

Zaczęłam się wtedy potwornie głodzić. Jadłam tylko jeden posiłek dziennie i wydawało mi się, że skoro tak się poświęcam, to muszę wreszcie schudnąć. Czułam się wtedy jeszcze gorzej, niż jak brałam tabletki na odchudzanie i byłam jednak tak zdeterminowana, że chciałam poświecić zdrowie dla wagi.

Gdzieś po dwóch miesiącach odważyłam się wejść na wagę. Kiedy się zwarzyłam byłam po prostu zszokowana, Udało mi się schudnąć tylko 3 kilogramy. Wtedy straciłam nadzieje zupełnie i odechciało mi się wszystkiego.

Pamiętam, że wtedy wszystko mnie przestało obchodzić i przepłakałam całą noc. Następnego dnia myślałam że umrę.

Wówczas doszłam do wniosku, że rzucam wszystko w cholerę. Po co mam się tak starać i nie jeść skoro to i tak nie daje żadnych efektów.

Zaczęłam jeść normalnie i w bardzo szybkim tempie znowu przytyłam. Wróciły do mnie te 3 kilogramy, które udało mi się schudnąć w ciężkich bólach i męczarniach.

W Pewnym Momencie W Moim Życiu Doszło Do Przełomu

Udało mi się cokolwiek zmienić w moim życiu dopiero wtedy, kiedy zaczęłam rozmawiać z kobietami takimi jak ja. One miały dokładnie ten sam problem. Spędziłam z nimi bardzo dużo czasu, wzajemnie wymieniałyśmy się doświadczeniami. Ja ich uważnie słuchałam i wszystko notowałam, żeby przypadkiem czegoś nie zapomnieć. Dzisiaj mogę powiedzieć, że one były znawcami dziedziny odchudzania. Wiedziały dosłownie wszystko, bo zdążyły to na sobie wypróbować. Wiedza, którą ni przekazały okazała się czymś najcenniejszym w życiu. Nie były to jakieś wyssane z palca historie, które można przeczytać w wielu plotkarskich gazetach. One mówiły o rzeczach, które naprawdę przynosiły jakieś rezultaty, Kiedy słucham tego wszystkiego byłam po prostu w szoku. To właśnie dzięki temu, co udało mi się spisać osiągnęłam sukces. Schudłam i nareszcie poczułam się piękna. Id tamtego czasu nie mam najmniejszych problemów z nadwagą.

Ale muszę Cię przed czymś uprzedzić.

Pamiętaj, że utrata wagi nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów. Wiem, że łatwo to powiedzieć, kiedy nie ma się problemów z nadwagą i kompleksów. Teraz na pewno wydaje Ci się, że po zrzuceniu zbędnych kilogramów wszystko się ułoży, albo że uda Ci się wszystko naprawić jeśli schudniesz. Możesz się na mnie pogniewać, ale gwarantuje Ci, że Twoje problemy się same nie rozwiążą jak schudniesz.

Jednak jeśli uda Ci się schudnąć, to na pewno poczujesz się bardziej wartościowa. Obudzi się w Tobie kobieta. Będziesz atrakcyjniejsza, mężczyźni będą się za tobą oglądać, a Ty nie będziesz już spoglądała z zazdrością na wszystkie szczupłe kobiety. Założę się, ze dokładnie wiesz o co mi chodzi i co mam teraz na myśli.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego miałabyś mi uwierzyć w to wszystko, co mówię.

Wiem, że obecnie wszędzie możesz spotkać osoby, które powiedzą Ci, że mogą bezproblemowo rozwiązać każdy Twój kłopot. Ja podczas walki z nadwagą spotkałam wielu ludzi, którzy chcieli mnie naciągnąć i okłamać. Wykorzystać moje fatalne położenie. Od tamtego czasu nie wierzyłam ludziom. Nie umiałam nikomu tak po prostu zaufać. Nadwaga wówczas paraliżowała całe moje życie.

Wiem, że wypróbowałaś już wiele metod odchudzania. Niektóre nie działały w ogóle, a część z nich dawała tylko częściowe efekty, które dodatkowo były krótkotrwałe.

Ja nie chce żebyś wierzyła mi na ślepo w coś czego tak naprawdę nie ma. Dopiero jak zapoznasz się z tym, co mam Ci do zaoferowania, to zdecydujesz, czy chcesz pójść tą samą drogą co ja, czy wybierasz inną.

Chciałabym, żebyś zechciała wypróbować to, co mi pomogło w spełnieniu marzeń.

Zanim opowiem Ci na czym pomagają moje metody odchudzania, chcę Cię zapewnić, że daję Ci gwarancję iż są one w 100% skuteczne i przede wszystkim bezpieczne.

Będziesz mogła wszystko przeczytać, sprawdzić i zbadać zanim zdecydujesz, czy mi zaufasz i wykorzystasz metody odchudzania opracowane przeze mnie,

Jeśli moje metody niczego nie zmienią i nadal będziesz miała problemy z nadwagą, to zwrócę Ci wszystkie pieniądze, jakie zainwestowałaś w odchudzanie ze mną

Mam nadzieje, że zechcesz mi zaufać i sama odkryjesz ze z moimi metodami możesz wreszcie osiągnąć sukces i wbić się w wymarzony rozmiar.

Dopiero jak wszystko sprawdzisz i postanowisz skorzystać z moich materiałów chcę żebyś mi zaufała i razem ze mną schudła.

Jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić, wierzę jednak, że moje metody są niezawodne. Jak już schudniesz ze mną, to będziesz żałowała, ze nie udało nam się spotkać wcześniej. Wiem, że nie mogę Ci pomóc we wszystkim. Ale skoro masz problemy z nadwagą, a ja jestem specjalistką w ich rozwiązywaniu, to dlaczego nie miałabym Ci pomóc. Mam nadzieje, że będziesz zadowolona z naszej współpracy.